Hakkımızda

Biz Kimiz?

TeleTek Medya 2011 yılında Sakarya şehrinde Çağrı merkezi alanında faaliyet göstermek üzere kurulmuştur.

2011 yılından beri, %100 bağımsız sermayemizle, süreç ve karar alma yönetiminde hızlı ve sonuç odaklı anlayışa sahip, yüksek düzeyde eğitim ve deneyim sahibi takımımızla, değer kattıklarımızın başarı hikayelerinde pay sahibi olabilmenin mutluluğunu yaşamaktayız

TeleTek Medya kurulduğu günden bugüne, Almanya’nın kendi alanında en önemli markaları ile işbirliği yapmayı, onlara verdiği hizmetler ile kalitelerine, vizyonlarına ve hedeflerine, ölçülebilir değerler katmayı kendine ilke edinmiştir. Bilgi güvenliğini, yüksek teknoloji santral, ses kayıt ve raporlama çözümlerini, yüksek kalite insan kaynağı ve yönetim sistemlerini markasının bölünmez parçaları olarak kabul etmiş, kendisi ve müşterileri için daha iyisine sahip olmak adına yatırım yapmaktan kaçınmamıştır ve bu anlayışından hiç bir zaman vazgeçmeyecektir.

Müşteri odaklı verdiğimiz profesyonel hizmetler sayesinde, TeleTek Medya, Kocaeli, Sakarya ,Ankara, Zonguldak ve Ereğli lokasyonlarında ekibi ile müşterilerine katma değerli çağrı merkezi hizmetleri sunmaktadır. TeleTek Medya, müşterilerini her daim memnun etmek için yaptığı çalışmalarının ödülünü, önemli markaların tercihi olmakla almıştır ve almaktadır. TeleTek Medya, Türkiye’nin Genç, Yenilikçi, Renkli ve Zeki çağrı merkezi olarak imzasını attığı projelerle müşterilerine katmadeğer yaratmaya ve müşterilerinin vazgeçilmez bir iş ortağı olmak için aralıksız çalışmaya ve katma değer üretmeye devam edecektir.Nasıl Çalışıyoruz?


Vizyonumuz

Sektörün en iyi çağrı merkezi olmak.

Misyonumuz

Etkinliğimiz, çevikliğimiz ve örgütsel verimliliğimizle müşterilerimize, çalışanlarımıza, topluma ve çevreye kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde artırmak.

Stratejimiz

Sürekli değer yaratarak uzun vadeli sürdürülebilir büyüme kaydetmek.